Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: -2,30%

Re: Bankrut

Zgłoś do moderatora
Do tak tak.Ja jestem przygotowany na ewentualność że może pogłębić spadki sfinks i kasa jest podzielona na dwie kupki w piątek był zakup ...druga kupka czeka gdyby spadki się pogłębiły . Najważniejsze że spółka jest grana i gracze giełdowi w większości znają tą markę i wiedzą czym zajmuje wtedy łatwiej jest podjąć decyzję co do kupna idealna na inwestycje oraz spekulacje.pozdrawiam ps.co nie zmienia mojego osądu o spółce ale być może mam wiedzę tylko powierzchowną i np ruszą odwrócone odpisy i wyniki że sprzedaży całej grupy będą grubo na plus ... pożyjemy zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS -8,80% 0,85 2023-10-03 17:02:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.