jprdle xD
kwiat bankierforum - jak od gorki spadlo o POLOWE, to DOPIERO TERAZ to jest dla Ciebie "pęknięcie"? Czyli co, jesli zdarzy się ze spadnie o - powiedzmy, bo z taką sytuacją makro nic nie wiadomo - 80% to dopiero uznasz ze "weszliśmy w trend spadkowy"? xD
Jak Ty masz tak spóźniona reakcje, to nic dziwnego ze wylewasz gorzkie żale na bankierforum xD