Dla dywersyfikacji portfela polecam SoftBlue.
Walne 22 października, gdzie prezes pożycza spółce 7.5 mln + granty unijne. Przełomowe Infa wkrótce. Budowa szpitala plus wiele innych ciekawych projektów naukowych które wdrażają. W tym m. in. Projekt na czasie :AirDron dla pomiaru i walki że smogiem.
Kurs zdołowany właśnie się podnosi. Kapitalizacja bardzo niska. Pozdrowienia.