ty chyba musisz dać sobie spokój z giełdą - PBG 10 lat temu kosztowało 400 zł a dziś 27 gr - opanuj się - jak już straciłeś to nie odrobisz i musisz to zaakceptować - taki już twój los - nie uśredniaj tylko sprzedaj i zamknij rachunek inwestycyjny - tak będzie najlepiej