Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Bamboozle Group LTD celineinvest

celine invest - uważajcie, mnie też oszukali, dwadzieścia tysięcy funtów plus wyłudzony kredyt na dychę! to moja strata, zarobek równy zeru - bo nie wypłacili niczego. szukając informacji natrafiła na kilka wątków pozakładanych przez inne osoby pokrzywdzone przez tych oszustów, polecano różne rozwiązania, z jednego ostatecznie musiałam skorzystać, bo przecież nie mogę tego tak zostawić, muszę mieć pieniądze na życie, muszę jakoś zawiesić konieczność spłacania rat w bankach i pożyczkach, a bez sprawy w sądzie, po prostu zostałabym bez niczego i więcej opłat bym miała, niż zarabiam. oddałam sprawę do kancelarii którą parę osób polecało w sprawach przeciwko celineinvest czyli Bamboozle Group, 696-718-446 tu zgodnie z poleceniem szukałam porady i koniec końców na tą kancelarię się zdecydowałam, i w sumie dobrze się stało, bo dzięki nim bank z litwy cofnął do mnie ostatni przelew na pięć tyś zł, wiec mam na rachunki na czerwiec, teraz czekamy na przesłuchanie i na sygnaturę
celineinvest - policja powiedziała, że oni mogą być powiązani z pixpal inną grupą która dokładnie tak samo jak celineinvest inwest oszukuje na tych stronach internetowych, uważajcie na obie grupy 
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl