I tak i nie.
Ale fundamentalnie, po co komu spółka, która w ogóle nie płaci dywidendy?
Cały pic, bumpy i dumpy polegają na wygenerowaniu nadziei na zyski i strachu przed stratami.
Spekulanci spekulują w oderwaniu od realnej ekonomii, natomiast jacyś ludzie muszą uwierzyć w sens posiadania akcji.
a tu sens jest namacalny od lat, to fakt nie obiecanki.