W kasie pustki skoro muszą oddać 20% z gry żeby dostać 300tysiecy złoty na ukończenie gry. Szkoda bo gra wygląda na Hit . Prezes mówił że inna spółka dokończy grę za jakiś procent z gry. A teraz zaś daje procenty z gry BKD na ukończenie i wydanie gry. Szkoda bo gra naprawdę może zaskoczyć więc szkoda oddawać później zyski . Mógłby się Prezes wypowiedzieć jaki ma teraz plany na spółkę ...)