Mądry czy tylko udajesz?
Jak XTB miało awarię, to media wszelkiej treści o tym pisały, nie mówiąc o forach wszelkiego rodzaju, które pluły na spółkę, a jak gdzie indziej u konkurencji XTB w innym domu maklerskim awaria, to cichutko. Nikt nawet nie podejmuje tematu.
Zrozumiałeś? Wystarczy tłumaczeń, czy jeszcze chciałbyś coś wiedzieć w temacie?
Mądry by nie pytał, ale jak widać na forum bankiera trzeba wszystko łopatologicznie...