Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: 60,00%

Re: Autodesk ucieka!

Zgłoś do moderatora
Spadek wogole nie dziwi:

1. Musza dopasowac sie do trendow Autodesku, patrz system subskrypcji a nie zwyklego licencjonowania
2. Odnosimy go go historycznych zyskow w 2015 (aby ladniej wygladalo odniesli go do 3 lat wstecz).
Pierwszy kwartal nie byl tragiczny 510k na plus, 3 kwartal jest zwykle jest silny, a na dodatek przyjda zyski z kontraktow DES ART'u (okaze sie w raporcie na kiedy 3 czy 4). Za drugi kwartal sam jestem ciekaw co wykrecili.

Raportem w zasadzie bym sie nie przejmowal, bardziej interesuje mnie czy cos wyniknie po Expo za 2 tygodnie i wtedy bedzie mozna powiedziec co planuja zrobic z tymi 25 latami sukcesow. Moze jak to po targach splyna jakies kontrakty i inne umowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.