"odwołanie w zasadzie nie jest możliwe"
Dlaczego więc prezeska kłamała wielokrotnie o tym, iż prowadzi rozmowy ze Steam? :)
"nie dziwne, że podejrzenia padły na sim, że sami je wyprodukowali"
Sugerujesz że to ja celowo wystawiałem pozytywne recenzje pod ich gniotami, wiedząc że zostana usuniete, a spółka wyrzucona ze steam za fake recenzje? :)
Wydaje ci się, że pomagasz SimFabric takimi postami, a w rzeczywistości ośmieszasz jedynie bardziej Leszczyńskich i siebie. :)
Czy odpowiadam również za brak zakupu gruntu, utrate kluczy do Thiefa, brak gier, wyrzucenie z PlayWay, ujemny cash flow i sfałszowane faktury z 2022? :)