też tam myślę od dawna myslę że te zbijanie kursu i pozbywanie sie majatku to celowe działanie, Niemiec chce aby leszcze to oddali za marniutkie grosiki a oni i tak sprzedadza swoje udziały za godziwe pieniadze, oni jak tu wyżej kolega powiedział domkną wszystkim lukę.