Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,30 zł , zmiana od tamtej pory: -11,53%

Re: Astarta a Kernel

Zgłoś do moderatora
AST mam dopiero okolo 10 lat Kernela do 2019 przez kilka lat wiec musisz miec racje nic o nich nie wiem wiec dzieki wielkie za bardzo merytoryczna krytyke otworzyles mi oczy ale to pewnie dla ciebie byla latwizna po tym jak zarzad kernela sklada ci comiesieczne raporty ze swoich postepowan i planow. jednostronnie jednak postanawiam kompromitowac sie nadal co wiecej czy dzis kurs bedzie na poziomie 30 zl czy 130 zupelnie bez znaczenia na dzien dzisiejszy dla mnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -0,34% 44,50 2025-09-29 17:00:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.