Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: artykul w debiutync o jdb

Zgłoś do moderatora
Racja, pomyliłem się. Bo najpierw liczby wpisałem inne typu zarobki 5000 zł no ale nie chciałem cię urazić bo takiej pensji nie masz.

ODP: Goń się leszczu!!!


PS Napiszcie do Jego Eminencji prezesa żeby stronę trochę zaktualizował bo wygląda jakby firma już nie działała, wybieram akcjonariat a tam:
"Wystąpił błąd krytyczny.
Access to the path 'F:\www\klienci\jdbsa_www\wykresy\shareholders.png' is denied"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 0,00% 1,48 2022-01-19 09:23:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.