Na dłuższą metę zapowiada się ciekawie. Do końca marca jeśli rynki nie oszaleją ze względu na Koronawirusa to powinno być niezłe odbicie. Dużo zależy od tego co nam zaprezentuje spółka. Patrząc jednak przez pryzmat czasu wiele spodziewać się po prezesie nie można. Polityka informacyjna jest żenująca.