Na mieście mówią, słyszałem, ktoś powiedział, napewno tak było, przypuszczam. Prezes zły, zamknął najlepszy zespół, zarżnął kurę która złote jajka znosiła, jest bez wizji i kiepski jako biznesmen. AkcPLW żółć ci uszami wypływa, straszne musi być takie uczucie, codziennie pracujesz na większa frustracje. Co gorsza będzie tylko gorzej, on będzie wygrywał robił kasę i gonił nierobów. Będziesz to musiał zaakceptować a Twoja frustracja osiągnie szczyt. Współczuje będzie ciężko