Dnia 2016-05-03 o godz. 15:54 ~sic napisał(a):
> Sądzą że dostaną to dofinansowanie w trybie odwołania a potrzebny jest wkład własny tak że chyba nie ma co liczyć na zwałę.Być może też że emisji nie będzie gdyż osoba zgłaszająca tą propozycję niewiele ma do powiedzenia w spółce
to nie ma sensu. Po co wyplacac dywidende i od razu robic emisje zeby pozyskac dokladnie ta sama kwote jaka chca wydac na dywidende? gdyby liczyli na dofinansowanie to raczej nie wyplacaliby dywidendy tylko zrobili dodruk zeby uzupelnic potrzebna kase na wklad wlasny. A tak to wyglada na to, ze kasa na dywidende jest wylacznie na papierze i dlatego trzeba zrobic dodruk zeby ja wyplacic tym bardziej, ze dziwnym zbiegiem okolicznosci to identyczne kwoty.