Dnia 2020-05-19 o godz. 08:34 ~abc napisał(a):
> Zakladajac ze ktos Astro zdolowal i kupil potem na dlugoterminowo akcji. Skupil z rynku przez 6 miesiecy 1.000.030 akcji i kurs by urusl na 10zl. Sprzedaje tylko 30.000 tys akcji a 1 mln ma za darmo juz i trzyma sobie dalej. To jest interes :)
abc wczoraj napisałem nie Pajacuj gołym okiem widać że ciągnie Ciebie na s to Twoje jest te 6666 na 9zł ? tego nie było wcześniej wszystko inne stoi jak wół bez zmian, Dalej krecisz kółka na papierze który jak byś to nie odebral szoruje obecnie nosem po dnie. Tracisz na prowizjach i uciekających po drodze procentach bo mistrzem górek i dołków nikt nie jest.
Przypomnij może za ile poszło 30% Superstacji całe wieki temu i popatrz na kapitalizacje Astro. Nie mój cyrk nie moje małpy. Myślenie nie boli. Bez odbioru.