Jeżeli tak wcześnie zaczeli informowanie o grze to jest to typowe zagarnie pod akcjonariuszy. Wygląda jakby dostali wyniki od BigBen i próbowali jeszcze podbić przed ogłoszeniem. Prace dopiero zaczęli a niby celują w produkcje zbliżona do AAA, taki proces to minimum dwa lata, jeżeli ma być naprawdę dobra to jeszcze dłużej. Założenia do gry dobre zobaczymy ile z tego zostanie, papier przyjmie wszystko.