Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,60 zł , zmiana od tamtej pory: -62,57%

Re: Arctic...

Zgłoś do moderatora
Dałeś się oszukać? A komu, ktoś ci kazał kupować akcje?
Myślałeś, że giełda to takie "5000+" dla każdego, kto kupi akcje?
Chcesz bez ryzyka, załóż lokatę albo kup obligacje, po co te gorzkie żale.
Akurat Zarząd Arctica spełnia obowiązki informacyjne moim zdaniem wzorowo.

A że na giełdzie są spekulanci?
No to już tak od he Amsterdam Stock Exchange założonej w 1602 roku.
Chciałeś zarobić, ale wiesz, że to jest gra o sumie zerowej i żebyś ty zarobił, ktoś inny musiałby stracić?
Wtedy byłoby OK? :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCTIC -0,94% 8,46 2025-10-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.