wiatrak czy gluptak juz nie pamietam jak cie zwa ,sam widzisz jaki jestes tepy .
No ,ale jak lubisz czekac to czekaj w koncu na takich dlugodytansowcach zarabiaja inni.:))
p.s.tak na przyszlosc pamietaj , trzeba myslec i patzrec na kreski baranie bo wciaz rosnac moze tylko brud za twoimi paznokciami lumpie:)
zacznij od toalety bo cuchniesz juz nedza :)