heh... to dobrze że spółkę widać w rankingach na spontanie... ja lubię jak wiem że zarobię przyzwoicie (kurs na pewno będzie powyżej 12 zł) ale jest też element niespodzianki.... w przypadku dobrego rozdania inwestycyjnego możemy poszybować na ponad 20 zł... a co ważne bez nerw i nie w naście miesięcy... działo się będzie i w maju i w czerwcu.... spoks...