Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,25 zł , zmiana od tamtej pory: -18,86%

Re: Analiza techniczna od profesjonalisty

Zgłoś do moderatora
Tutaj po jakies informacji albo po prostu po zainteresowaniu sie przez kogos z troche wiekszym kapitalem moze byc w ciagu kilku dni nawet 50-80% wzrostu, inaczej jakie jest ryzyko ze spolka pojdzie duzo nizej ? raczej niewielkie byla niedawno handlowana po 7 po 8 i prawie po 9 zl, plynnosc jest niska wiec te ruchy sa chaotyczne jednak tak dlugo juz wisi na minimach ze raczej kazdy kolejny dzien zbliza kursik do wybicia gora, zwlaszcza ze fundamentalnie nic sie nie zmienilo, czekamy po prostu na jakies dobre info od spolki, przede wszystkim na temat robotow

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MSM -2,74% 4,26 2025-11-19 16:06:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.