Prawda jest taka że kolejny dobrze zapowiadający się tytuł został rozłożony z powodu, tym razem głupich, powtarzam głupich błędów, nie spodziewałem się hitu ale dobrze sprzedającego się tytułu, liczyłem że gra będzie w miarę bez bugów, znowu zaskoczenonie in minus, zaczynam tracić wiarę w spółki spod skrzydeł PLW. Może umieją zarabiać pieniądze choć CFG jszcze tego nie udowodnił, ale gry robią niedopracowane. Jest źle może nie tragicznie bo do blamażu Agony bardzo daleko ale jest źle i rynek jutro na to zareaguje, liczę że szybko poprawią tytuł i noty zaczną rosnąć. Może wypuszczanie gier w EA byłoby dobrym wyjściem?