Parówy to ty lubisz brać do ust. I nie gadajcie ze po fakcie pisze, bo temat założyłem zanim poleciało w kanalizacje. Chcecie analizę na jutro? No to proszę: spłuczkę znowu ktoś wciśnie. A skąd to wiem? Bo umiem liczyć i widzę a wy patrzycie a nic nie rozumiecie bo myślicie tylko o parówkach