Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,95 zł , zmiana od tamtej pory: 120,34%

Re: Analiza

Zgłoś do moderatora
Analiza jest z kwietnia a mamy lipiec ...

W drugim kwartale 2015 roku łączna liczba wyświetleń reklam w aplikacjach EXAMOBILE S.A. przekroczyła 74,2 mln. W porównywalnym okresie 2014 roku liczba wyświetlonych reklam w produktach Spółki osiągnęła poziom 72,7 mln."

Z wyświetlania reklam EXA ma przychody więc skoro jedno nie rośnie dynamicznie to i drugie ma małe szanse na duży wzrost.
A dodając spore koszty związane z nową grą zysk też nie będzie imponował raczej w II kw.

Czekamy na grę.
  • Analiza Autor: ~Exa-Zyczliwy
  • Re: Analiza Autor: ~Lolo
  • Re: Analiza Autor: ~cierpliwy
  • Re: Analiza Autor: ~Exa_Zyczliwy
  • Re: Analiza Autor: ~cynik
  • Re: Analiza Autor: ~Exa_Zyczliwy
  • Re: Analiza Autor: ~cynik
  • Re: Analiza Autor: ~Exa_Zyczliwy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,00% 6,50 2021-09-20 09:43:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.