Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: analiza

Zgłoś do moderatora
1. to cenne ze ktos probuje napisac cos wiecej niz: "to teraz juz tylko do gory", albo "gruby bierze, zaraz 8gr peknie"
2. w tym przypadku kreski moim zdaniem nie maja wiekszego sensu, bo, nie wspominajac o free-float i groszowej wycenie, powod jest taki ze techniczna powinna miec w obie strony troche "miejsca", a tutaj w dol raczej duzo miejsca nie ma
3. sam skupuje ta spolke po trochu co tydzien, ale nie oczekuje zadnego odpalu w najblizszym terminie (do konca roku?), kto bedzie kupowal dwie cegielnie nawet ze sporym dyskontem, jak pko bp spadlo 40% od szczytu, mozna wiec to zbierac bo te poziomy raczej nizsze nie beda, ale odpal to bedzie jutro na umorzeniach w funduszach akcji a nie na cerabudzie w nadchodzacym terminie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CERABUD -20,00% 0,18 2014-12-10 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.