roczna stopa nic nie mówi, bo kurs przy ograniczonej płynności na NC był sztucznie za wysoki (najlepiej porównać płynność), kurs odniesienia do aktualnego to cena z IPO czyli 2,5zł...to chyba idzie zrozumieć każdemu 'zaawansowanemy' inwestorowi.
Przy obecnym zachowaniu rynku (spora korekta na misiach) bedac kilkanascie proc powyzej 2,5 zachowuje sie bardzo...bardzo... przyzwoicie.