Oj dzieciaku ja pierwsze akcję kupowałem w 1998 (TP SA pamiętasz coś takiego?) jak Ciebie może jeszcze na świecie nie było, albo na sojaco podstol wchodziłeś. Tylko napisałem że w Pekao nie ma jeszcze dywidendy nic ponad to. Nie mogę na forum takich rzeczy pisać?