Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  314,00 zł , zmiana od tamtej pory: 19,43%

Re: Ależ wynik +57% sprzedaż IV

Zgłoś do moderatora
Jak marża się poprawi, a napewno się poprawi, bo już wdrożono optymalizację to pewnie zysk może się podwoić. Na Autopartnerze zysk netto wynosi 6,6% i ciągle rośnie , a na Intercarsie 3,6% względem przychodów. Jest duże pole do poprawy, bo to większa firma powinna mieć lepszą marże a jest odwrotnie. Jak potrafili o 349 mln PLN zwiększyć sprzedaż tą samą liczbą pracowników w jeden miesiąc, to można spodziewać się tylko mocnego wyniku netto w górę. A wyniki kwietniowe już idą na poprawę 2Q. Ja liczę, że w tym roku zobaczymy 500 zł za akcję. 4 lata temu kurs wynosił więcej niż teraz, a wyniki były znacznie mniejsze. Teraz jest to dużo mocniejsza firma, wszystkie niewielkie filie zagraniczne rozwijają się bardzo szybko i będą przynosić coraz większe zyski. 4 lata temu zadłużenie netto/Ebitda było o 70% większe niż obecnie. Nowy tydzień trend wzrostowy i oby jak najdłużej;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS -4,34% 375,00 2021-06-25 09:27:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.