Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,51 zł , zmiana od tamtej pory: -32,29%

Re: Ale zwała

Zgłoś do moderatora
Obrot straszna nedza. To we wtorek zobaczymy za ile da sie kupic. Dla mnie to juz bedzie ostatni zakup, a potem trzymam na lata, w ktorakolwiek strone by nie poszlo :) No i nie doczekalem sie tych 3.5, 4.14, 5.5 chocby. A czekam od lipca :) Jedyne dobre, ze za ten kiesz kupilem Orlen po 56 i sprzedalem po 67. Wpadnie wiecej Cognorka troche :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 4,46% 5,08 2025-12-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.