Dnia 2020-07-28 o godz. 17:29 ~Hondo napisał(a):
> Aż żal patrzeć gdzie się znalazł kurs. Patologiczny akcjonariat, tyle można powiedziec
Rozumiem twój żal ,kupiłeś po 52,xx i guma w galotkach strzeliła ,niestety nie potrafię zrozumieć logiki którą zawsze się kierujecie -
udzielę całkowicie darmowej porady i trzymaj się tej wersji -papier kupujemy jak SPADA a sprzedajemy jak ROŚNIE -ot tyle albo aż tyle ...Nie dziękuj tylko wprowadź w życie :)