Nie widzę też sensu dokładania ciągle na 4,98zł skoro popyt słabnie. Gdyby ze strony popytu widzieli, że akcji do sprzedania jest np 2.000 a nie 6.000szt., to szanse na przebicie byłyby większe. No ale WIG20 słabnie i zaczyna się cofać niestety.
Osobiście mam przeczucie, że w najblizszym czasie tj. tydzień do dwóch nastąpi silne wybicie górą z średnioterminowego trendu lekko wzrostowego -> przecięcie się lini wsparcia i oporu. Moim zdaniem spółka dałaby zarobić wtedy 100% w niedługim okresie. Niska C/WK, niska C/Zysku, mała ilość akcji i analiza techniczna mówią same za siebie.
Reasumując... Potencjał wzrostu- wysoki
Pozdrawiam kupujących i tych, którzy już to zrobili ;)