Też mi się tak wydaje. Dziwne te zagrywki RN wygląda jakby ktoś chciał zbierać albo już to zrobił/robi? może ci co wyszli podprogowo się bawią i zabierają akcje.
Sam już zgłupiałem ale wydaje mi się że tej emisji akcji nie będzie bo niby po co miałaby być. Chyba że pani Maliszewska próbuje uśrednić tanim kosztem ale ma tylko 5% głosów i nikt jej nie poprze - taki dodruk byłby pozbawiony sensu prościej byłoby nie dawać dywidendy.
Ktoś ma w tym cel czyżby po kilki kółeczkach kurs miał wznieść się na wyższe poziomy?