Ja myślę że to jednak stopniowa zmiana trendu - widać to po obrotach. Wyniki za I kwartał będą na pewno lepsze od tych ostatnich. Wczorajsze info o pomyśle połączenia obu spółek GROCLIN mające na celu zmniejszenie kosztów i biurokracji jest w sumie też pozytywne. Trzeba chyba robić już zakupy by zdążyć przed większą zwyżką kursu. Bo skoro w listopadzie kurs potrafił wystrzelić z 1,91 zł do 3,70 zł w ciągu 20 dni to i teraz może się taka sytuacja powtórzyć.