Sprzedawaj pierwszy, pokaż jak to powinno wyglądać. Forumowe trole, skąd was tyle się bierze?
Jeden widzi odwrócenie trendu. Na spółce z.NC, gdzie nawet małe pakiety mają wpływ na kurs, drugi sugeruje upadłość spółki, która w aktywach ma miliony...
Ogarnijcie się trole i dajcie upust swoim fantazjom, ale choć jakieś logiczne powody dajcie w swoich trolskich wpisach, żeby porządnie straszyc jak coś, a nie badziewiem na poziomie przedszkola.