Będzie rosło dopiero jak takie miernoty jak ty oddadzą te akcje. Dopiero gdy akcje oddadzą leszcze, które są rozczarowane wynikami. Które liczyły, że w wynikach spółka pokaże niewiadomo co. A pokazała to co zapowiadała. Ale leszczowi zawsze będzie źle