Rudududu, nie gorączkuj się. Obstawiam, że dzisiaj zakończy się na plusie, aczkolwiek to jest giełda i może gruby zarządzi inaczej.
A tak na marginesie, to skoro jeszcze nie zainwestowałeś na giełdzie, to zainwestuj w słownik języka polskiego.
Nie wypada bowiem się wymądrzać i pisać ,, sypiom ". Chyba, że jesteś na etapie początkowym podstawówki.