No właśnie...
Tak samo jaki sense wywalać ze startą bo wątpie aby miał taką średnią... Aby miał dobry zysk, to musiałby kupić poniżej 2 pln a taki kurs to już dawna historia a wówczas jeszcze nikt nie marzył w przejęciu PCG
Tak więc może niektórzy darują sobie komentarze, że wysypuje się duży bo w to akurat nie wierze...
Na razie nei jest znana dalsza przyszłość spółki i inwestorzy czekają z zakupami i tyle...