Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,40 zł , zmiana od tamtej pory: 54,94%

Re: Ale spadzie walczą hahaha

Zgłoś do moderatora
Dokładnie, ale widać też, że coraz trudniej zrobić korektę i wykorzystać okazję do zakupu. Bo kto niby ma się teraz pozbywać akcji jak zamykamy kolejny rok na dużym plusie poprawiając wynik z poprzedniego i do tego z widokami na kolejny co najmniej tak dobry. Fundusz nie będzie zainteresowany pozbywaniem się akcji bo za niedługo przy wypłacie dywidendy będziemy półkę wyżej, a być może osiągniemy do końca roku ostatnią prognozę z DM Pekao dla Xtb.
Wynik jest poniżej konsensusu, aczkolwiek założenia firmy odnośnie budowania bazy klienckiej zostały zrealizowane z naddatkiem więc możemy się spodziewać wzrostu przychodów w kolejnym roku. Kto na LT to nogą na nogę i spokojnie czeka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB 1,98% 109,08 2026-07-01 16:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.