Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ale sie porobilo

Zgłoś do moderatora
kto wyrzuca, Tam na forum dla jaj i metaforycznie pisalem ze moze byc to IDM. za 2 -3 dni sie dowiemy czy oni czy moze Wojciechowski. Wedlug mnie wielu tam zle odbiera rzeczywistosc i wciaz widz ze ktos to specjalnie robi. Dla mnie logiczne, widzac ze robi duza podaz wycofuje zlecenia a tym samym wielu napalencow mysli ze to byl starszak i ze ktos zbiera i rzuca zlecenia na kupno i sie cieszy. Kurs sie podnosi i znowu wywala ucieka z papiera. Moze sie myle. jak spedales mozesz dzis odlupic taniej, choc wydaje mi sie ze bedzie jeszcze taniej. Tam ktos na forum napisal c/wk ok 100 czyli tzreba byc szaloym i ryzyjantem by placic tyle za akcje. Nawet jak papier spadnie do 6 groni to przy obecnej sytuacji tez bedzie mega

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECARD 0,00% 3,96 2015-10-30 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.