Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ale pogrom

Zgłoś do moderatora
Co ty widzisz uwalonego?! Jaki pogrom?!
Zobacz lepiej na zakupy w okolicach godz. 14 niezłe pakieciki leciały po 5, 10, 20 tys akcji co podbiło kursu po porannym spadku, a mały spadek pod koniec sesji na jakimś gównianym obrocie znaczy tyle, że ktoś się wypstrykiwał z kilku akcji.
Ważne że mamy niezły obrót i to wywołany zakupami, a nie sprzedażą i to jest najważniejsze !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 5,34% 1,38 2023-12-01 15:14:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.