Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Ale o co chodzi?

Zgłoś do moderatora
Trudno oczekiwać od jednego z mniejszych deweloperów na GPW żeby bombardował nas informacjami ale fakt jest faktem grobowa cisza ze strony zarządu nie jest niczym pozytywnym.
Jak i zapowiedź że zarząd biorąc pod uwagę niską wycenę spółki będzie zwiększał zaangażowanie - skupili może kilka tysięcy sztuk.
Muszą robić co zapowiedzieli. Klika dobrych informacji powinno rozruszać kurs. Jeśli tego zabraknie to kurs będzie się obsuwał przy obrotach rzędu kilka tys. sztuk na sesję... Do czasu kiedy deweloperka znów stanie się modna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EDINVEST -0,29% 6,88 2026-01-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.