Stara ci mówi trolu? Widać posługujesz się tym słowem jako podstawowym zwrotem.
A jak chcesz oczyścić forum to sam spadaj, nikt cie nie zmusza do pisania nic nie wnoszących bzdur.
Jeśli się mylę to przytocz jakąkolwiek konstruktywną swoją wypowiedź.
Widzę że wpisy na tym forum cię rajcują, ciekawe czy coś wnoszą do pustej głowy, bo są na tym samym poziomie.