Kolego Swiss Nie nakręcaj się niech sobie leszcze piszą co chcą Ja jestem tu od maja 2020 więc pewnie krócej niż Ty Sprzedałem połowę tego co kupiłem po 201 więc jestem zarobiony, szczęśliwy i to co mi zostalo to poprostu miód na moje oczy Olej tych kołków którzy weszli niedawno i myśleli że zrobią kółko Obaj wiemy że tu będzie jeszcze niezła petarda