Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ale ktoś melonik upuścił

Zgłoś do moderatora
milion akcji to tylko 20k PLN i 0.1% całej emisji
nie ma co panikować

moim zdaniem to próba wyciśnięcia papierów od niecierpliwych lub jednostkowy przypadek paniki albo potrzea kasy na lepszą inwestycje.

Bedzie poważnie jak obroty na 0.02 pln będą na poziomie kilkunastu procent.
Póki co w dalszym ciągu nie przekroczyliśmy 7% free float.

Ja czekam na 1 grosz i dobieram.
Jeśli chcą wejść na GPW to nie będą robić resplitu i wtedy taniej nie będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SPAC1 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.