panowie, twa skup akcji i nie będą od nas skupowali po 3 Złote, a poniżej 2.50 i tam kurs zmierza. Zbiorą tam tyle akcji ile zechcą i uwolnią kurs, ale to już nie wtym roku. Dobrym przykładem jest Jutrzenka, tam była podobna sytuacja, nie mogli przebić 4.00.
właśnie przez skup. Więc jedziemy na 2.40. To tyle.