Na początku chcieli wywołać panikę, żeby leszcz zaczął się tratować oddając na wyścigi. Nie chcieli oddawać i zmiana trendu na wzrostowy i skup do 74 gr.
Moim skromnym zdaniem dziś zatrzymamy spadki i będzie na zielono. Nie wiem ile czy +40% czy tylko +10 ale będzie zielono.
Kto miał oddać, mówię tu o dużym akcjonariuszu to większość oddał.
Obroty spadły. Jak do tej pory po 2,5 h handlu mamy mniejsze obroty bo tylko 240k akcji niż wczoraj na fixingu, gdzie poszło ponad 280k akcji.