Dnia 2026-06-25 o godz. 08:44 technik-at napisał(a):
> Dnia 2026-06-24 o godz. 22:14 ~SZYPOSZYNSKI napisał(a):
> > Ja byłem. Czy ZUS podwyzszyl ci rentę ?
>
> Wiem że szukasz sponsora - ale już Ci odpowiadałem - nie jestem zainteresowany
>
skoro żyjes z renty to jasne, że cie nie stać na sponsorowanie....:)