Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: -7,90%

Re: akumulacja walorów Herkulesa.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-19 o godz. 19:31 ~J-23 napisał(a):
> A wg. mnie ten ABC ma , a może mieć wiele racji w swoim krótkim wpisie ,.....
>
> a nijaki obywatel-m udziela się także na innych spółkach m.in. na sanwilu i wikanie jako mega "expert"
> po jego wpisach kurs z reguły się sypie , a i jest też zależność tj. im dłuższy jego wpis, tzw. fachowa "expertyza" , tym "analizowana" spółka bardziej się sypie szybciej i głębiej

Ty się sypiesz scett. Ale tu kółeczek nie zrobisz i nie zarobisz na rachunki. Musisz bardziej główkować :-).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HERKULES 0,66% 1,52 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.