Spadnia na groszówki? Wodospad? Upadłość?
Przeciez nikt nie spodziewa sie cudów po tym raporcie, wiadomo że będzie słaby. Gra toczy się o przyszłość. Premiery z potencjałem znowu zaczynaja rozgrzewac głowy i inwestorów. Spadało 2 lata do poziomu kapitalizacji spółek w upadłości.